VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE LOVCI PEREL 2017

05.12.2017 14:51

Ukončili jsme v naší Obecní knihovně 4.ročník čtenářské soutěže LOVCI PEREL, jejíž iniciátory je

Knihovna města Hradec Králové a do projektu je zařazeno mnoho knihoven v republice.

Považuji tuto soutěž za velmi vhodný způsob, jak vést děti k POZORNÉMU čtení, neboť po přečtení písemně odpovídají na 4 otázky z textu vybraných knih – perlorodek. Za správné odpovědi získávají body – perly, jejichž hodnotu na konci ročníku promění v odměnu. Děkujeme sponzorům, zejména panu Sekaninovi, fa S-CART za většinu dárků.

Letošního ročníku se zúčastnilo 13 dětí, které ulovily celkem 201 perel.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ BYLA ANETA VALÁŠKOVÁ, žákyně 7. tř. s 82 perlami.

po ní následovali čtenáři s 13ti perlami a níže.

Účastníci celého vyhodnocení, které proběhlo ve výstavní síni knihovny 1.12.2017, byly děti z družiny a většina z nich byla odměnami vítězů a celou soutěží nadšena (...jak to bývá vždy na začátku nového ročníku)

Do soutěže se děti zaujatě přihlásily, a tak tiše doufám, že dostojí svého slibu.

Takže jsme od 1. prosince odstartovali 5. ročník a těším se na nově ulovené perly.

Fotogalerie: VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE LOVCI PEREL 2017