Osvěžení paměti s Pavlou Konečnou, trenérkou paměti II.stupně, 6.10.2017

06.10.2017 21:34

V pátek 6.října 2017 znovu přijala pozvání do jaroměřické výstavní síně CŽP knihovnice z Městské knihovny Jevíčko paní Pavla Konečná.

V úvodní části seznámila přítomné o funkci mozku, o pravé a levé hemisféře, snažila se zdůvodnit jak (ne)pracuje naše paměť… Názornými cvičeními navedla společnost, jak si snadněji zapamatovat rodná, mobilní i bankovní čísla. Slovní hříčky i obrazové rébusy donutily k soustředěnosti a přemýšlení.

V příjemném podvečeru jsme si dokázali, že bychom neměli nechat náš mozek lenivět, ale měl by být pravidelně procvičován. Paní Konečná nabízí od nového roku k návštěvě pondělní dopolední kurzy paměti v jevíčské knihovně.

Naučně zábavný kurz, příjemně strávený páteční podvečer s vynikající lektorkou.

Fotogalerie: Osvěžení paměti s Pavlou Konečnou, trenérkou paměti II.stupně, 6.10.2017